001-WR-MBM1-40-26-big
Mini-bar volle deur, 40 liter - zwart | Diverso | WR-MBM1-40/26
310,00 excl. BTW375,10 incl. BTW
Op voorraad 10+Garantie: 1 jaarArtikelnummer: WR-MBM1-40/26
  • Snelle levering
  • Deskundige klantenservice
  • Uitstekende garantieafhandeling
Omschrijving
  • Energieklasse: C
  • Volume inwendig 40 liters.
  • Binnenafmetingen: 356x266x410 mm
  • Geleverd met 1 rooster, verwijderbaar en in hoogte verstelbaar, geïntegreerde handgreep.
  • Gebogen deur, magnetische afdichtingssluiting.
  • Opbergruimte in de binnenkant van de deur.
  • Interne LED-verlichting.
  • Afsluitbare sluiting.
  • Mechanische thermostaat, T° +6° +12°.
  • Koudemiddel R600a.
  • Absorptiekoeling met vloeistof, zeer stille werking.
  • Koelaggregaat voor omgevingstemperatuur +32°C (achterin geplaatst).
  • Verdamper in de wanden met "serpentine" patroon.
  • Automatische ontdooiing met automatische verdamping.
  • Buitenkant gemaakt van gelakt staal, zwart van kleur.
  • Binnenkant van wit "thermovorm" ABS.
  • CFK-vrije polyurethaanisolatie (40 mm).
  • Opmerking: Zorg altijd voor ventilatie aan de bovenzijde als het apparaat is ingebouwd.
  • Verstelbare onderste stelpoten.
  • Apparaat gebouwd in overeenstemming met de geldende (CE) normen.
mm (B x D x H) : 430 x 424 x 515 - T° : +6° +12° - kW (elec) : 0.06
Specificaties
  • Categorie: Koeling
  • Subcategorie: Minibar Koelkasten
  • Familienaam: Deuren pleines
  • Subfamilienaam: 42 Lt / BLACK
  • Volume: 0.1 m³
  • Brutogewicht: 10 kg
  • Breedte: 430 mm
  • Diepte: 424 mm
  • Hoogte: 515 mm